02 Eylül 2014, Salı
   
Yazı Boyutu

Ak Parti Belediye Başkan Adayları KESİN LİSTE

akparti-Aday

AK PARTİ NİKSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

İnşaat Mühendisi Özdilek ÖZCAN

akp-ozdilek-ozcan

Özdilek ÖZCAN Kimdir?

16 Temmuz 1973 Ankara doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünü 1995 yılında bitirdi. Mezuniyetinden sonra 1 yıl süre ile Gürçeşme Belediyesinde Fen ve İmar İşlerine yürüttü. 1996-1998 yılları arasında Ege Ordu Komutanlığı İstihkam Başkanlığı, İnşaat ve Emlak Kısmında kontrol mühendisliği yaptı. 1999 yılında Astim inşaat san. Ve Tic. Ltd. Şti. şirketini kurdu. 2004 yılına kadar Ege Ordu Komutanlığı ve Ege Bölgesinde inşaat taahhüt işleri yaptı. 2004 yılında Niksar Belediye Başkanlığında yaklaşık 6 yıl Fen İşleri Müdürlüğü ve 1 yıl süre ile de Strateji Geliştirme Müdürlüğünde görev yaptı. 2011 yılında Belediyeden ayrılarak Nimsan San. Ve Tic. A.Ş şirketinde proje koordinatörlüğü görevini yürüttü.  01 Temmuz 2013 tarihinden itibaren Tokat Merkezli, AÇEL ortak sağlık güvenlik şirketinde İş sağlığı ve Güvenliği uzmanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce bilen ve bir çok AB projesinde görev alarak Avrupa şehirlerini şehircilik ilkeleri açısından gözlemlemiş, Uluslararası Kaleli Kentler Birliğinin 2 yıl süre ile delegasyonluğunu yürütmüştür. Halen, İlçemizin tanıtımında kayda değer katkıları olan,  Niksar Kültür ve Gelenekleri Yaşatma Derneği Başkanlığını yürütmekte olup,  evli ve 2 çocuk babasıdır.  


 

akp-tokat-adaylari 

AK PARTİ TOKAT İLİ, İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (KESİN LİSTE)

 

Ak Parti Genel Başkanı Başbakan Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde 35 ilimizin ilçe belediye başkan adayları kesinleşmiş ve 31 Ocak 2014 Cuma günü 23:32'de www.akparti.org.tr' de açıklanmıştır.

 

Buna göre belediye başkan adayı kesinleşen ilçeler;

 

  • ALMUS: HASAN HÜSEYİN ARIKAN

  • ARTOVA: A. LÜTFÜ YALÇIN

  • BAŞÇİFTLİK: MURAT TUNCEL

  • ERBAA: HÜSEYİN YILDIRIM

  • NİKSAR: ÖZDİLEK ÖZCAN

  • PAZAR: ŞERAFETTİN PERVANLAR

  • REŞADİYE: CEMİL KILIÇ

  • SULUSARAY: HALİL DEMİRKOL

  • TURHAL: YILMAZ BEKLER

  • YEŞİLYURT: KAZIM MİSAFİR

  • ZİLE: LÜTFİ VİDİNEL

 


AK PARTİ TOKAT İLİ, BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (KESİN LİSTE)

AK Parti Genel Başkanı Başbakan Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde bazı belde belediye başkan adayları kesinleşmiştir.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde Tokat ilinin Ak Parti belde belediye başkan adayları 29 Ocak 2014 tarihinde gece yarısı saat 00:21'de Ak Parti resmi internet sitesi olan akparti.org.tr'de açıklanmıştır.

Buna göre Tokat ili, belde belediye başkan adayı kesinleşen beldeler;

TOKAT

  • ALMUS-ÇEVRELİ: ERCAN GÜRER
  • ALMUS-KINIK: MURAT ŞAHİN
  • BAŞÇİFTLİK-HATİPLİ: ADEM TANRIVERDİ
  • ERBAA-GÖKAL: SALİM ÇINAR
  • ERBAA-KARAYAKA: MEHMET BAŞAR
  • ERBAA-TANOBA: ALİ GENÇ
  • MERKEZ-ÇAMLIBEL: ADEM AKGÜL
  • MERKEZ-ÇAT: ÖMER PELİT
  • MERKEZ-EMİRSEYİT: ERTUĞRUL AĞIL
  • MERKEZ-GÜRYILDIZ: HABİP HAN
  • NİKSAR-GÖKÇELİ: AYHAN ÖZTÜRK
  • NİKSAR-GÜRÇEŞME: HALİL KUNDUZ
  • NİKSAR-SERENLİ: MUSTAFA KENÇ
  • NİKSAR-YAZICIK: MURAT YAĞMUR
  • NİKSAR-YOLKONAK: MUSA ATASOY
  • PAZAR-ÜZÜMÖREN: ÇEŞMİNAZ GÜRASLAN
  • REŞADİYE-BAYDARLI: İLYAS DEMİR
  • REŞADİYE-BEREKETLİ: HASAN YÜCEL
  • REŞADİYE-BOZÇALI: MUSTAFA YILMAZ
  • REŞADİYE-CİMİTEKKE: HÜSEYİN GÜL
  • REŞADİYE-HASANŞEYH: RECEP KÜLEKÇİ
  • TURHAL-ŞENYURT: CAFER ÜNAL ASLAN

 

AK PARTİ TOKAT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Avukat Eyüp EROĞLU

akp eyuperoglu

AK PARTİ TOKAT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EYÜP EROĞLU KİMDİR? 

1977 yılında Tokat’ta doğdu. İlköğrenimini Tokat Cumhuriyet İlkokulunda, orta ve lise tahsilini Tokat imam hatip Lisesinde tamamladı. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Lisans öğrenimine başladı. 1999 yılında Hukuk Fakültesi eğitimini tamamladı. 2001 yılından itibaren Tokat'ta serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında çalışmaları olan EROĞLU, Tokat Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeliği, Kızılay Şube yönetim kurulu üyeliği, Elden Ele Derneği Başkanlığı, TAHAD yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Yine bir dönem Tokat Barosu CMK Komisyon Başkanlığı görevini yürüttü. Orta düzeyde İngilizce bilmekte olup, Evli ve 2 çocuk babasıdır.


alt

30 MART 2014 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ 

ADAYLIĞI AÇIKLANAN AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR VE İL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

 


 

akparti-adaylar

30 MART 2014 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ

ADAYLIĞI AÇIKLANAN AK PARTİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

Adana ilçe belediye başkan adayları:
  • Aladağ ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Akgedik
  • Ceyhan ilçe belediye başkan adayı: Alemdar Öztürk
  • Çukurova ilçe belediye başkan adayı: Cüneyt Karaaslan
  • Feke ilçe belediye başkan adayı: Cuma İş
  • İmamoğlu ilçe belediye başkan adayı: Kadir Altunköse
  • Karaisalı ilçe belediye başkan adayı: Yusuf İyi
  • Karataş ilçe belediye başkan adayı: Sinan Gül
  • Kozan ilçe belediye başkan adayı: Kazım Özgan
  • Pozantı ilçe belediye başkan adayı: Ramazan Demir
  • Saimbeyli ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Uyanık
  • Sarıçam ilçe belediye başkan adayı: Ahmet Zenbilci
  • Seyhan ilçe belediye başkan adayı: Azim Öztürk
  • Tufanbeyli ilçe belediye başkan adayı: Remzi Ergü
  • Yumurtalık ilçe belediye başkan adayı: Turgut Erişmen
  • Yüreğir ilçe belediye başkan adayı: Mahmut Çelikcan
 Antalya ilçe belediye başkan adayları:
  • Akseki ilçe belediye başkan adayı: İsmet Uysal
  • Aksu ilçe belediye başkan adayı: Halil Şahin
  • Alanya ilçe belediye başkan adayı: Hasan Sipahioğlu
  • Demre ilçe belediye başkan adayı: Süleyman Topçu
  • Döşemealtı ilçe belediye başkan adayı: Nurettin Tursun
  • Elmalı ilçe belediye başkan adayı: Ümit Öztekin
  • Finike ilçe belediye başkan adayı: Nail Dülgeroğlu
  • Gazipaşa ilçe belediye başkan adayı: Adil Çelik
  • Gündoğmuş ilçe belediye başkan adayı: Mehmet Özeren
  • İbradı ilçe belediye başkan adayı: Muharrem Kaya
  • Kaş ilçe belediye başkan adayı: Halil Kocaer
  • Kemer ilçe belediye başkan adayı: Yusuf Uras
  • Kepez ilçe belediye başkan adayı: Hakan Tütüncü
  • Konyaaltı ilçe belediye başkan adayı: Remzi Sadi
  • Korkuteli ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Akdeniz
  • Kumluca ilçe belediye başkan adayı: Hüsamettin Çetinkaya
  • Manavgat ilçe belediye başkan adayı: Recep Barut
  • Muratpaşa ilçe belediye başkan adayı: Cihan Bulut
  • Serik ilçe belediye başkan adayı: Ramazan Çalık
 
Aydın ilçe belediye başkan adayları:
  • Bozdoğan ilçe belediye başkan adayı: Ali Erkut
  • Buharkent ilçe belediye başkan adayı: Mehmet Erol
  • Çine ilçe belediye başkan adayı: Celalettin Kocamaz
  • Didim ilçe belediye başkan adayı: Ufuk Döver
  • Efeler ilçe belediye başkan adayı: Yalçın Pekgüzel
  • Germencik ilçe belediye başkan adayı: Fuat Öndeş
  • İncirliova ilçe belediye başkan adayı: Kazım Günaydın
  • Karacasu ilçe belediye başkan adayı: Kutsi Küçükyörü
  • Karpuzlu ilçe belediye başkan adayı: Hilmi Dönmez
  • Koçarlı ilçe belediye başkan adayı: Abdullah Arıcı
  • Köşk ilçe belediye başkan adayı: Rıfat Kadri Kılınç
  • Kuşadası ilçe belediye başkan adayı: Engin Berberoğlu
  • Kuyucak ilçe belediye başkan adayı: Metin Ertürk
  • Nazilli ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Acar
  • Söke ilçe belediye başkan adayı: Metin Yavuz
  • Sultanhisar ilçe belediye başkan adayı: Ertegün Ünal
  • Yenipazar ilçe belediye başkan adayı: Zafer Savcı
 
Balıkesir ilçe belediye başkan adayları:
  • Altıeylül ilçe belediye başkan adayı: Zekai Kafaoğlu
  • Ayvalık ilçe belediye başkan adayı: Hakan Kayaalp
  • Balya ilçe belediye başkan adayı: Şaban Özel
  • Bandırma ilçe belediye başkan adayı: Recep Şekerci
  • Burhaniye ilçe belediye başkan adayı: Necdet Uysal
  • Bigadiç ilçe belediye başkan adayı: İsmail Avcu
  • Dursunbey ilçe belediye başkan adayı: Ramazan Bahçavan
  • Edremit ilçe belediye başkan adayı: Özkan Kostak
  • Erdek ilçe belediye başkan adayı: Hüseyin Aysan
  • Gömeç ilçe belediye başkan adayı: Kazım Arslan
  • Gönen ilçe belediye başkan adayı: Hüseyin Yakar
  • Havran ilçe belediye başkan adayı: Emin Ersoy
  • İvrindi ilçe belediye başkan adayı: Recai Baytar
  • Karesi ilçe belediye başkan adayı: Yücel Yılmaz
  • Kepsut ilçe belediye başkan adayı: İsmail Cankul
  • Manyas ilçe belediye başkan adayı: Hasan Kahraman
  • Marmara ilçe belediye başkan adayı: Süleyman Aksoy
  • Savaştepe ilçe belediye başkan adayı: Turhan Şimşek
  • Sındırgı ilçe belediye başkan adayı: Ekrem Yavaş
  • Susurluk ilçe belediye başkan adayı: Hüseyin Hızlıoğlu

Ankara ilçe belediye başkan adayları:

  • Akyurt ilçe belediye başkan adayı Gültekin Ayantaş
  • Altındağ ilçe belediye başkan adayı Veysel Tiryaki
  • Ayaş ilçe belediye başkan adayı Bülent Taşan
  • Bala ilçe belediye başkan adayı İbrahim Gürbüz
  • Beypazarı ilçe belediye başkan adayı Tuncer Kaplan
  • Çamlıdere ilçe belediye başkan adayı Hazım Caner Can
  • Çankaya ilçe belediye başkan adayı Barış Aydın
  • Çubuk ilçe belediye başkan adayı Tuncay Acehan
  • Elmadağ ilçe belediye başkan adayı Gazi Şahin
  • Etimesgut ilçe belediye başkan adayı Rıza Gezer
  • Evren ilçe belediye başkan adayı Abdülkadir Demirci
  • Gölbaşı ilçe belediye başkan adayı Fatih Duruay
  • Güdül ilçe belediye başkan adayı Havva Yıldırım
  • Haymana ilçe belediye başkan adayı Hacı Aysu
  • Kalecik ilçe belediye başkan adayı Filiz Ulusoy
  • Kazan ilçe belediye başkan adayı Lokman Ertürk
  • Keçören ilçe belediye başkan adayı Mustafa Ak
  • Kızılcıhamam ilçe belediye başkan adayı Muhittin Güney
  • Mamak ilçe belediye başkan adayı Mesut Akgül
  • Nallıhan ilçe belediye başkan adayı Mehmet Mete
  • Polatlı ilçe belediye başkan adayı Yakup Çelik
  • Pursaklar ilçe belediye başkan adayı Selçuk Çetin
  • Sincan ilçe belediye başkan adayı Mustafa Tuna
  • Şereflikoçhisar ilçe belediye başkan adayı Ferda Polat
  • Yenimahalle ilçe belediye başkan adayı Adem Ceylan


Bursa ilçe belediye başkan adayları:

  • Büyükorhan ilçe belediye başkan adayı Hasan Taş  
  • Gemlik ilçe belediye başkan adayı Refik Yılmaz
  • Gürsu ilçe belediye başkan adayı Cüneyt Yıldız
  • Harmancık ilçe belediye başkan adayı Mustafa Çetinkaya
  • İnegöl ilçe belediye başkan adayı Ali Nur Aktş
  • İznik ilçe belediye başkan adayı Osman Sargın
  • Karacabey ilçe belediye başkan adayı Ali Özkan  
  • Keles ilçe belediye başkan adayı Metin Teke 
  • Kestel ilçe belediye başkan adayı Yener Acar
  • Mustafakemalpaşa ilçe belediye başkan adayı Sadi Kurtulan  
  • Mudanya ilçe belediye başkan adayı Arif Bayrak  
  • Nilüfer ilçe belediye başkan adayı Mustafa Esgin
  • Orhaneli ilçe belediye başkan adayı İrfan Tatlıoğlu
  • Orhangazi ilçe belediye başkan adayı Neşet Çağlayan
  • Osmangazi ilçe belediye başkan adayı Mustafa Dündar
  • Yenişehir ilçe belediye başkan adayı Süleyman Çelik
  • Yıldırım ilçe belediye başkan adayı İsmail Hakkı Edebali


Denizli ilçe belediye başkan adayları

  • Acıpayam ilçe belediye başkan adayı Hulusi Şevkan
  • Babadağ ilçe belediye başkan adayı Salim Demirezen
  • Baklan ilçe belediye başkan adayı Yusuf Gülsever
  • Bekilli ilçe belediye başkan adayı Yaşar Halil Yiğit
  • Beyağaç ilçe belediye başkan adayı Mustafa Akçay
  • Bozkurt ilçe belediye başkan adayı Ali Kavsara
  • Buldan ilçe belediye başkan adayı  Ahmet Kırık
  • Çal ilçe belediye başkan adayı Osman Saruhan
  • Çameli ilçe belediye başkan adayı Cengiz Arslan
  • Çardak ilçe belediye başkan adayı Mahmut Öztürk
  • Çivril ilçe belediye başkan adayı Gürcan Güven
  • Güney ilçe belediye başkan adayı Halil Ayhan
  • Honaz ilçe belediye başkan adayı Turgut Devecioğlu
  • Kale ilçe belediye başkan adayı Erkan Hayla
  • Merkezefendi ilçe belediye başkan adayı Muhammed Subaşıoğlu
  • Pamukkale ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Gürlesin
  • Sarayköy ilçe belediye başkan adayı Ahmet Necati Özbaş
  • Serinhisar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Kobaş
  • Tavas ilçe belediye başkan adayı Turhan Veli Akyol

Diyarbakır ilçe belediye başkan adayları:

  • Bağlar ilçe belediye başkan adayı Alaattin Parlak  
  • Bismil ilçe belediye başkan adayı Ali İhsan Merdanoğlu
  • Çermik ilçe belediye başkan adayı Mehmet Akdağ  
  • Çınar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ali Arzu
  • Çüngüş ilçe belediye başkan adayı  Zübeyir Arslanca
  • Dicle ilçe belediye başkan adayı Mehmet Faysal Ensarioğlu
  • Eğil ilçe belediye başkan adayı Mehmet Karakaş
  • Ergani ilçe belediye başkan adayı Abbas Hüseyinoğlu
  • Hani ilçe belediye başkan adayı Mehmet Fatih Kayhan
  • Hazro ilçe belediye başkan adayı Faruk İncel
  • Kayapınar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Zülküf Güneli
  • Kocaköy ilçe belediye başkan adayı Mehmet Tahir Kılıç
  • Kulp ilçe belediye başkan adayı Abdullah Özgen
  • Lice ilçe belediye başkan adayı Mehmet Sait Demir
  • Silvan ilçe belediye başkan adayı Garip Gündoğdu
  • Sur ilçe belediye başkan adayı Abdurrahman Kurt
  • Yenişehir ilçe belediye başkan adayı Sıbgatullah Seydaoğlu


Erzurum ilçe belediye başkan adayları

  • Aşkale ilçe belediye başkan adayı Enver Başaran
  • Aziziye ilçe belediye başkan adayı Muhammed Cevdet Orhan
  • Çat ilçe belediye başkan adayı Melik Yaşar
  • Hınıs ilçe belediye başkan adayı Sebahattin Kızıltaş
  • Horasan ilçe belediye başkan adayı Abdulhatem Bastem
  • İspir ilçe belediye başkan adayı Osman Çakır
  • Karaçoban ilçe belediye başkan adayı Sedat Gümüş
  • Karayazı ilçe belediye başkan adayı Seyfettin Kırık
  • Köprüköy ilçe belediye başkan adayı Osman Belli
  • Narman ilçe belediye başkan adayı Yücel Ahmet İşleyen
  • Oltu ilçe belediye başkan adayı İbrahim Ziyrek
  • Olur ilçe belediye başkan adayı Rüstem Polat
  • Palandöken ilçe belediye başkan adayı Orhan Bulutlar
  • Pasinler ilçe belediye başkan adayı Ünsal Sertoğlu
  • Pazaryolu ilçe belediye başkan adayı Recep Kaplan
  • Şenkaya ilçe belediye başkan adayı Görbil Özcan
  • Tekman ilçe belediye başkan adayı Müfit Bingöl
  • Tortum ilçe belediye başkan adayı Hasan Çakmak
  • Uzundere ilçe belediye başkan adayı MuhammetHalis Özsoy
  • Yakutiye ilçe belediye başkan adayı Ali Korkut


Gaziantep ilçe belediye başkan adayları:

  • Araban ilçe belediye başkan adayı Mehmet Özdemir
  • Islahiye ilçe belediye başkan adayı Kemal Vural
  • Karkamış ilçe belediye başkan adayı Nuh Kocaaslan
  • Nizip ilçe belediye başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan 
  • Nurdağı ilçe belediye başkan adayı Mehmet Yıldırır 
  • Oğuzeli ilçe belediye başkan adayı Süleyman Akgün 
  • Şahinbey ilçe belediye başkan adayı Mehmet İhsan Tahmazoğlu 
  • Şehitkamil ilçe belediye başkan adayı M. Rıdvan Fadıloğlu 
  • Yavuzeli ilçe belediye başkan adayı Mustafa Kemal Sakaroğlu


Kocaeli ilçe belediye başkan adayları:

  • İzmit ilçe belediye başkan adayı Nevzat Doğan  
  • Derince ilçe belediye başkan adayı Ali Haydar Bulut 
  • Körfez ilçe belediye başkan adayı İsmail Baran 
  • Başiskele ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Ayaz 
  • Gebze ilçe belediye başkan adayı Adnan Köşker 
  • Karamürsel ilçe belediye başkan adayı İsmail Yıldırım 
  • Gölcük ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ellibeş 
  • Darıca ilçe belediye başkan adayı Şükrü Karabacak 
  • Kartepe ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Üzülmez 
  • Çayırova ilçe belediye başkan adayı Şevki Demirci 
  • Dilovası ilçe belediye başkan adayı Ali Toltar 
  • Kandıra ilçe belediye başkan adayı Ünal Köken


Konya ilçe belediye başkan adayları:

  • Ahırlı ilçe belediye başkan adayı İsa Akgül
  • Akören ilçe belediye başkan adayı Muzaffer Tuzlukçu
  • Akşehir ilçe belediye başkan adayı Salih Akkaya
  • Altınekin ilçe belediye başkan adayı Ali Poçan
  • Beyşehir ilçe belediye başkan adayı Murat Özaltun
  • Bozkır ilçe belediye başkan adayı İbrahim Gün
  • Cihanbey ilçe belediye başkan adayı Mehmet Kale
  • Çeltik ilçe belediye başkan adayı Mehmet Ekizoğlu
  • Çumra ilçe belediye başkan adayı Mehmet Oğuz
  • Derbent ilçe belediye başkan adayı Hamdi Acar
  • Derebucak ilçe belediye başkan adayı Ahmet Kısa
  • Doğanhisar ilçe belediye başkan adayı Ömer Kayhan
  • Emirgazi ilçe belediye başkan adayı Süleyman Kaygısız
  • Ereğli ilçe belediye başkan adayı Özkan Özüven
  • Güneysınır ilçe belediye başkan adayı İsmail Özcan
  • Hadim ilçe belediye başkan adayı Ahmet Hadimoğlu
  • Halkapınar ilçe belediye başkan adayı Mesut Önder
  • Hüyük ilçe belediye başkan adayı Mehmet Şahin
  • Ilgın  ilçe belediye başkan adayı Halil İbrahim Oral
  • Kadınhan ilçe belediye başkan adayı Mehmet Nuri Ödük
  • Karapınar ilçe belediye başkan adayı Mehmet Yaka
  • Karatay ilçe belediye başkan adayı Mehmet Hançerli
  • Kulu ilçe belediye başkan adayı Ahmet Yıldız
  • Meram ilçe belediye başkan adayı Fatma Toru
  • Sarayönü ilçe belediye başkan adayı Nafiz Solak
  • Selçuklu ilçe belediye başkan adayı Uğur İbrahim Altay
  • Seydişehir ilçe belediye başkan adayı Mehmet Tutal
  • Taşkent ilçe belediye başkan adayı Osman Arı
  • Tuzlukçu ilçe belediye başkan adayı Mustafa Sak
  • Yalıhüyük ilçe belediye başkan adayı Hasan Koçer
  • Yunak ilçe belediye başkan adayı Abdullah Emre Demirhan


Manisa ilçe belediye başkan adayları:

  • Ahmetli ilçe belediye başkan adayı Ahmet Alhan
  • Akhisar ilçe belediye başkan adayı Salih Hızlı
  • Alaşehir ilçe belediye başkan adayı Adnan Özdişçi
  • Demirci ilçe belediye başkan adayı Selami Selçuk
  • Gölmarmara ilçe belediye başkan adayı Kamil Öz
  • Gördes ilçe belediye başkan adayı Muhammed Akyol
  • Kırkağaç ilçe belediye başkan adayı Yaşar İsmail Gedüz
  • Köprübaşı ilçe belediye başkan adayı Zafer Mergen
  • Kula ilçe belediye başkan adayı Selim Aşkın
  • Salihli ilçe belediye başkan adayı Hüsnü Tuğrul
  • Sarıgöl ilçe belediye başkan adayı Ali Aybal
  • Saruhanlı ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Yaralı
  • Selendi ilçe belediye başkan adayı Muhammed Akcan
  • Soma ilçe belediye başkan adayı Hasan Ergene
  • Şehzadeler ilçe belediye başkan adayı Ömer Faruk Çelik
  • Turgutlu ilçe belediye başkan adayı Mustafa Serhat Orhan
  • Yunusemre ilçe belediye başkan adayı Mehmet Çerçi


Malatya ilçe belediye başkan adayları

  • Akçadağ ilçe belediye başkan adayı Ali Kazgan
  • Arapgir ilçe belediye başkan adayı Haluk Cömertoğlu
  • Arguvan ilçe belediye başkan adayı Vahap Doğan
  • Battalgazi ilçe belediye başkan adayı Selahattin Gürkan
  • Darende ilçe belediye başkan adayı Süleyman Eser
  • Doğanşehir ilçe belediye başkan adayı Vahap Küçük
  • Doğanyol ilçe belediye başkan adayı Recep Gülbey
  • Hekimhan ilçe belediye başkan adayı Kemal Deniz
  • Kale ilçe belediye başkan adayı Cemal Akdemir
  • Kuluncak ilçe belediye başkan adayı Mehmet Boyraz
  • Pütürge ilçe belediye başkan adayı Mehmet Polat
  • Yazıhan ilçe belediye başkan adayı Nevzat Öztürk
  • Yeşilyurt ilçe belediye başkan adayı Hacı Uğur Polat


Kahramanmaraş ilçe belediye başkan adayları:

  • Afşin ilçe belediye başkan adayı Mehmet Fatih Güven
  • Andırın ilçe belediye başkan adayı Baki Tezcan
  • Çağlayancerit ilçe belediye başkan adayı Üzeyir Kızıleski
  • Dulkadiroğlu ilçe belediye başkan adayı Nacati Okay
  • Ekinözü ilçe belediye başkan adayı Nursi Çeleğen
  • Elbistan ilçe belediye başkan adayı Durmuş Küçük
  • Göksun ilçe belediye başkan adayı Hüseyin Coşkun Aydın
  • Nurhak ilçe belediye başkan adayı Ali Uzun
  • Onikişubat ilçe belediye başkan adayı Hanefi Mahçiçek
  • Pazarcık ilçe belediye başkan adayı Yakup Hamdi Bozdağ
  • Türkoğlu ilçe belediye başkan adayı Osman Okumuş


Kayseri ilçe belediye başkan adayları

  • Akkışla ilçe belediye başkan adayı  Ali Ergül
  • Bünyan ilçe belediye başkan adayı Şinasi Gülcüoğlu
  • Develi ilçe belediye başkan adayı Mehmet Cabbar
  • Felahiye ilçe belediye başkan adayı Vural Coşkun
  • Hacılar ilçe belediye başkan adayı Doğar Ekici
  • İncesu ilçe belediye başkan adayı Zekeriya Karayol
  • Kocasinan ilçe belediye başkan adayı Mustafa Çelik
  • Melikgazi ilçe belediye başkan adayı Memduh Büyükkılıç
  • Özvatan ilçe belediye başkan adayı Nasip Aksoy
  • Pınarbaşı ilçe belediye başkan adayı Yusuf Kemal Altıparmak
  • Sarıoğlan ilçe belediye başkan adayı Ali Taştan
  • Sarız ilçe belediye başkan adayı Ömer Akpınar
  • Talas ilçe belediye başkan adayı Mustafa Palancıoğlu
  • Tomarza ilçe belediye başkan adayı Fahrettin Işık
  • Yahyalı ilçe belediye başkan adayı Esat Öztürk
  • Yeşilhisar ilçe belediye başkan adayı Abdülkadir Akdeniz

 


Bartın İlçe Belediye Başkan Adayları

 

  • AMASRA: ALİ YILDIRIM
  • KURUCAŞİLE: MEHMET ZİHNİ SAYIN
  • ULUS: HASAN HÜSEYİN UZUN


Bayburt İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AYDINTEPE: ŞÜKRÜ YAYAN
  • DEMİRÖZÜ: SELAMİ ERSEN


Bingöl İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ADAKLI: ZEKİ IŞIK
  • GENÇ: MEHMET HADİ TOPRAKTAN
  • KARLIOVA: VEYSİ BİNGÖL
  • KIĞI: COŞKUN GÜVEN
  • SOLHAN: ABDULHAKİM YILDIZ
  • YAYLADERE: SABAHATTİN KÖYMEN
  • YEDİSU: SALİH UÇAN


Bitlis İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ADİLCEVAZ: NECATİ GÜRSOY
  • AHLAT: ABDULALİM MÜMTAZ ÇOBAN
  • GÜROYMAK: HÜSEYİN MUTLU
  • HİZAN: BEDİRHAN EKİNCİ
  • MUTKİ: VAHDETTİN BARLAK
  • TATVAN: FETTAH AKSOY

Çanakkale İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AYVACIK: MEHMET ÜNAL ŞAHİN
  • BAYRAMİÇ: SAADETTİN ARSLAN
  • BİGA: MEHMET ÖZKAN
  • BOZCAADA: ALİ BALCI
  • ÇAN: ABDURRAHMAN KUZU
  • ECEABAT: KEMAL DOKUZ
  • EZİNE: HALUK BABAOĞLU
  • GELİBOLU: AYGEN AKDAĞ
  • GÖKÇEADA: YÜCEL ATALAY
  • LAPSEKİ: EYÜP YILMAZ
  • YENİCE: VEYSEL ACAR

Düzce İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AKÇAKOCA: CÜNEYT YEMENİCİ
  • CUMAYERİ: RECEP TUNA
  • ÇİLİMLİ: MUHSİN YAVUZ
  • GÖLYAKA: BEKİR AKBULUT
  • GÜMÜŞOVA: AHMET AZAP
  • KAYNAŞLI: EROL BAYRAKTAR
  • YIĞILCA: MUZAFFER YİĞİT

Edirne İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ENEZ: ABDULLAH BOSTANCI
  • HAVSA: NACİ ARDA
  • İPSALA: MEHMET KERMAN
  • KEŞAN: MUSTAFA MERCAN
  • LALAPAŞA: ALİ OSMAN UZMAN
  • MERİÇ: NİHAT YÖRÜK
  • SÜLOĞLU: EROL ATİK
  • UZUNKÖPRÜ: ERCAN ÇOBANOĞLU

Erzincan İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ÇAYIRLI: ATINÇ BAHADIR
  • İLİÇ: AHMET RAMAZAN BURAN
  • KEMAH: MAHMUT CANTEKİN
  • KEMALİYE: MUSTAFA HAZNEDAR
  • OTLUKBELİ: VAHDET ERCAN
  • REFAHİYE: VEZİR DUMANLI
  • TERCAN: KARABEY ATICI
  • ÜZÜMLÜ: AHMET SAZLI

Eskişehir İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ALPU: RAFET DEMİRTAŞ
  • BEYLİKOVA: ÖZKAN ALP
  • ÇİFTELER: METİN ÖZEN
  • GÜNYÜZÜ: MEHMET REMZİ ARAYIT
  • HAN: MUSTAFA PEKAK
  • İNÖNÜ: KADİR BOZKURT
  • MAHMUDİYE: AYŞE GÜNEY
  • MİHALGAZİ: ZEYNEP AKGÜN
  • MİHALIÇÇIK: İSMAİL UYSAL
  • ODUNPAZARI: NEVZAT ÖNDER
  • SARICAKAYA: FARUK GÜLER
  • SEYİTGAZİ: HASAN KALIN
  • SİVRİHİSAR: HAMİD YÜZÜGÜLLÜ
  • TEPEBAŞI: ORHAN SOYDAŞ

Hakkari İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ÇUKURCA: MUSTAFA TURAN
  • ŞEMDİNLİ: FİKRİ ALGÜL
  • YÜKSEKOVA: MEHMET ALİ VATANSEVER

Hatay İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ALTINÖZÜ: RİFAT SARI
  • ANTAKYA: İSMAİL KİMYECİ
  • ARSUZ: MEHMET SÜRER
  • BELEN: ADNAN VURUCU
  • DEFNE: ONUR KARATAŞ
  • DÖRTYOL: BİLGEHAN AKSOY
  • ERZİN: KASIM ŞİMŞEK
  • HASSA: ABDURRAHMAN DEMİREL
  • İSKENDERUN: SEYFİ DİNGİL
  • KIRIKHAN: AYHAN YAVUZ
  • KUMLU: İBRAHİM PAÇ
  • PAYAS: BEKİR ALTAN
  • REYHANLI: HÜSEYİN ŞAMVERDİ
  • SAMANDAĞ: MEHMET GÜMÜŞ
  • YAYLADAĞI: MEHMET KALKAN

Iğdır İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ARALIK: YILDIRIM TURAN
  • KARAKOYUNLU: ZİYATALİ DELİKTAŞ
  • TUZLUCA: AHMET SAİT SADRETTİN TÜRKAN

İstanbul İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ADALAR: COŞKUN ÖZDEN
  • ARNAVUTKÖY: AHMET HAŞİMİ BALTACI
  • ATAŞEHİR: NİMETULLAH TOPU
  • AVCILAR: BAYRAM ŞENOCAK
  • BAĞCILAR: LOKMAN ÇAĞIRICI
  • BAHÇELİEVLER: OSMAN DEVELİOĞLU
  • BAKIRKÖY: MEHMET EMİN ERTEKİN
  • BAŞAKŞEHİR: MEVLÜT UYSAL
  • BAYRAMPAŞA: ATİLA AYDINER
  • BEŞİKTAŞ: ZEYNEL ABİDİN OKUL
  • BEYKOZ: YÜCEL ÇELİKBİLEK
  • BEYLİKDÜZÜ: YUSUF UZUN
  • BEYOĞLU: AHMET MİSBAH DEMİRCAN
  • BÜYÜKÇEKMECE: CELAL BABAYİĞİT
  • ÇATALCA: SAVAŞ BARUTÇU
  • ÇEKMEKÖY: AHMET POYRAZ
  • ESENLER: M.TEVFİK GÖKSU
  • ESENYURT: NECMİ KADIOĞLU
  • EYÜP: REMZİ AYDIN
  • FATİH: MUSTAFA DEMİR
  • GAZİOSMANPAŞA: HASAN TAHSİN USTA
  • GÜNGÖREN: ŞAKİR YÜCEL KARAMAN
  • KADIKÖY: HURŞİT YILDIRIM
  • KAĞITHANE: FAZLI KILIÇ
  • KARTAL: TEMURHAN YILDIZ
  • KÜÇÜKÇEKMECE: TEMEL KARADENİZ
  • MALTEPE: EDİBE SÖZEN YAVUZ
  • PENDİK: SALİH KENAN ŞAHİN
  • SANCAKTEPE: İSMAİL ERDEM
  • SARIYER: MAHMUT SEDAT ÖZSOY
  • SİLİVRİ: TAHİR SERT
  • SULTANBEYLİ: HÜSEYİN KESKİN
  • SULTANGAZİ: CAHİT ALTUNAY
  • ŞİLE: CAN TABAKOĞLU
  • ŞİŞLİ: MUKADDER BAŞEĞMEZ
  • TUZLA: ŞADİ YAZICI
  • ÜMRANİYE: HASAN CAN
  • ÜSKÜDAR: HİLMİ TÜRKMEN
  • ZEYTİNBURNU: MURAT AYDIN

İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ALİAĞA: İBRAHİM ETHEM YORULMAZ
  • BALÇOVA: HASAN ÖZCAN
  • BAYINDIR: MEHMET KERTİŞ
  • BAYRAKLI: İSMAİL SARI
  • BERGAMA: HASAN ŞAHİN
  • BEYDAĞ: FEVZİ KAYA
  • BORNOVA: İLHAN KAYA
  • BUCA: CEMİL ŞEBOY
  • ÇEŞME: MUSTAFA CENGER
  • ÇİĞLİ: ADNAN YILMAZ
  • DİKİLİ: AHMET DAĞDELEN
  • FOÇA: SALİH EMRULLAH KELEŞ
  • GAZİEMİR: KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
  • GÜZELBAHÇE: CENGİZ SANDIKLI
  • KARABAĞLAR: NECİP KALKAN
  • KARABURUN: HÜSEYİN ONUR ALTIN
  • KARŞIYAKA: TANFER KEMERLİ
  • KEMALPAŞA: ARİF UĞURLU
  • KINIK: SADIK DOĞRUER
  • KİRAZ: EROL ÇOMAK
  • KONAK: İLKNUR DENİZLİ
  • MENDERES: BÜLENT SOYLU
  • MENEMEN: MEHMET BİLAL KAPLANGI
  • NARLIDERE: ERKAN DERELİ
  • ÖDEMİŞ: MAHMUT BADEM
  • SEFERİHİSAR: HAMİT NİŞANCI
  • SELÇUK: DAHİ ZEYNEL BAKICI
  • TİRE: MEHMET ÇELTİKCOĞLU
  • TORBALI: ADNAN YAŞAR GÖRMEZ
  • URLA: ERŞAN EROĞLU

Karabük İlçe Belediye Başkan Adayları

  • EFLANİ: İBRAHİM ERTUĞRUL
  • ESKİPAZAR: DURSUN BAŞ
  • OVACIK: HÜSEYİN DENLİ
  • SAFRANBOLU: NECDET AKSOY
  • YENİCE: ZEKİ ÇAYLI

Kilis İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ELBEYLİ: SÜLEYMAN ŞİMŞEK
  • MUSABEYLİ: AYHAN YILMAZ
  • POLATELİ: HAKKI ÇELİK

Mardin İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ARTUKLU: SERDAL YAY
  • DARGEÇİT: MEHMET DURSUN
  • DERİK: HASİP NECİMOĞLU
  • KIZILTEPE: CEBRAİL DİNLER
  • MAZIDAĞI: ABDURRAHMAN ÖNEN
  • MİDYAT: ŞEHMUS NASIROĞLU
  • NUSAYBİN: MEHMET ALİ TEKİN
  • ÖMERLİ: YILMAZ ALTINDAĞ
  • SAVUR: NEZİR YILDIZ
  • YEŞİLLİ: HAYRETTİN DEMİR

Mersin İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AKDENİZ: MEHMET SİNAN CEBE
  • ANAMUR: ATİLLA OLÇUM
  • AYDINCIK: FERAT AKTAN
  • BOZYAZI: ALİ DENİZ
  • ÇAMLIYAYLA: İSLAM SARI
  • ERDEMLİ: ALPASLAN GÜRGENÇ
  • GÜLNAR: MEHMET BAHAR
  • MEZİTLİ: NURİ HOCAOĞLU
  • MUT: MURAT ORHAN
  • SİLİFKE: BİLAL ÖZKAN
  • TARSUS: HAKKI MENİZ
  • TOROSLAR: MEHMET BOLAT
  • YENİŞEHİR: GÖNÜL DİLMENLİ

Muğla İlçe Belediye Başkan Adayları

  • BODRUM: ALİ SERVER YAZGAN
  • DALAMAN: BEYHAN KORKUT
  • DATÇA: GÜNAY CENNET
  • FETHİYE: MUHSİN ERYILMAZ
  • KAVAKLIDERE: MEHMET DEMİR
  • KÖYCEĞİZ: KEMAL CEYLAN
  • MARMARİS: ALİ DOĞAN TUGAY
  • MENTEŞE: MESTAN YAYMAN
  • MİLAS: RÜŞTÜ YİĞİTKAYA
  • ORTACA: ÇETİN USLU
  • SEYDİKEMER: YAKUP OTGÖZ
  • ULA: NADİ ŞENKAL
  • YATAĞAN: MUSTAFA TOKSÖZ

Muş İlçe Belediye Başkan Adayları

  • BULANIK: RESUL BULUT
  • HASKÖY: MÜRSEL ÖZEN
  • KORKUT: HAŞİM ARIK
  • MALAZGİRT: VEFA YILDIZ
  • VARTO: MEHMET LÜTFÜ TURGUT

Niğde İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ALTUNHİSAR: ERDAL SARI
  • BOR: SITKI ERAT
  • ÇAMARDI: YAVUZ SOYLU
  • ÇİFTLİK: BAYRAM TAŞ
  • ULUKIŞLA: ALİ UĞURLU

Ordu İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AKKUŞ: İSA DEMİRCİ
  • ALTINORDU: ENGİN TEKİNTAŞ
  • AYBASTI: İZZET GÜNDOĞAR
  • ÇAMAŞ: ALAHİTDİN GİDER
  • ÇATALPINAR: AHMET TÜRE
  • ÇAYBAŞI: İSMET YANIK
  • FATSA: HÜSEYİN ANLAYAN
  • GÖLKÖY: ALİ KEMAL MERT
  • GÜLYALI: TALİP ŞEN
  • GÜRGENTEPE: YENER YALÇINKAYA
  • İKİZCE: BAHRİ SÖĞÜT
  • KABADÜZ: YENER KAYA
  • KABATAŞ: YAKUP YILMAZ
  • KORGAN: TUNCAY KİRAZ
  • KUMRU: GÜNAN MURAT HATİPOĞLU
  • MESUDİYE: İSA GÜL
  • PERŞEMBE: KEMAL BAHTİYAR
  • ULUBEY: İSA TÜRKCAN
  • ÜNYE: AHMET ÇAMYAR

Rize İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ARDEŞEN: HAKAN GÜLTEKİN
  • ÇAMLIHEMŞİN: OSMAN HAŞİMOĞLU
  • ÇAYELİ: ATİLLA ESMEN
  • DEREPAZARI: YAKUP SAMANGÜL
  • FINDIKLI: ADNAN ÖZBALABAN
  • GÜNEYSU: HALİL TURAN
  • HEMŞİN: HALİM KAZIM BEKAR
  • İKİZDERE: HASAN KÖSOĞLU
  • İYİDERE: AHMET METE
  • KALKANDERE: NİHAT ÇOLAK
  • PAZAR: AHMET BASA

Sakarya İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ADAPAZARI: SÜLEYMAN DİŞLİ
  • AKYAZI: HASAN AKCAN
  • ARİFİYE: İSMAİL KARAPULLUKÇU
  • ERENLER: CAVİT ÖZTÜRK
  • FERİZLİ: AHMET SOĞUK
  • GEYVE: MURAT KAYA
  • HENDEK: ALİ İNCİ
  • KARAPÜRÇEK: ORHAN YILDIRIM
  • KARASU: MEHMET İSPİROĞLU
  • KAYNARCA: ZEYNUR ÖZEL
  • KOCAALİ: AHMET ACAR
  • PAMUKOVA: CEVAT KESER
  • SAPANCA: AYDIN YILMAZER
  • SERDİVAN: YUSUF ALEMDAR
  • SÖĞÜTLÜ: HÜSEYİN GENÇ
  • TARAKLI: TACETTİN ÖZKARAMAN

Samsun İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ALAÇAM: HADİ UYAR
  • ASARCIK: İBRAHİM YÜCE
  • ATAKUM: İSHAK TAŞÇI
  • AYVACIK: MUSTAFA BELUR
  • BAFRA: ZİHNİ ŞAHİN
  • CANİK: OSMAN GENÇ
  • ÇARŞAMBA: HÜSEYİN DÜNDAR
  • HAVZA: MURAT İKİZ
  • İLKADIM: ERDOĞAN TOK
  • KAVAK: İBRAHİM SARICAOĞLU
  • LADİK: SELİM ÖZBALCI
  • ONDOKUZMAYIS: OSMAN TOPALOĞLU
  • SALIPAZARI: HALİL AKGÜL
  • TEKKEKÖY: HASAN TOGAR
  • TERME: ŞENOL KUL
  • VEZİRKÖPRÜ: İBRAHİM SADIK EDİS
  • YAKAKENT: HÜSEYİN KIYMA

Sivas İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AKINCILAR: HASAN ŞEN
  • ALTINYAYLA: NECMETTİN MERMER
  • DİVRİĞİ: HALİT YAZICI
  • DOĞANŞAR: NECDET OKTAY KARAMAN
  • GEMEREK: HAKAN BOZBIYIK
  • GÖLOVA: İBRAHİM YENİDÜNYA
  • GÜRÜN: MEHMET AKTAŞ
  • HAFİK: MİTAT İLHAN
  • İMRANLI: DURHAN DEMİR
  • KANGAL: MEHMET ÖZTÜRK
  • KOYULHİSAR: EYÜP AYIN
  • SUŞEHRİ: FAZLI YÜKSEL
  • ŞARKIŞLA: AHMET TURGAY OĞUZ
  • ULAŞ: İSRAFİL GÖÇGÜN
  • YILDIZELİ: MUSTAFA ARDA
  • ZARA: SEYİT AHMET PALA

Tekirdağ İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ÇERKEZKÖY: ALİ ERTEM
  • ÇORLU: ÖZLEM YEMİŞÇİ
  • ERGENE: HÜSEYİN BULUT
  • HAYRABOLU: ŞENER ÇELİKAYAR
  • KAPAKLI: ÖMER KARADENİZ
  • MALKARA: SALİH KESKİN
  • MARMARAEREĞLİSİ: HİKMET ATA
  • MURATLI: AHMET TÜRKOĞLU
  • SARAY: İBRAHİM DURAKLI
  • SÜLEYMANPAŞA: AHMET AYGÜN
  • ŞARKÖY: HATİP ŞİRAZİ BATI

Trabzon İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AKÇAABAT: ŞEFİK TÜRKMEN
  • ARAKLI: RECEP ÇEBİ
  • ARSİN: ERDEM ŞEN
  • BEŞİKDÜZÜ: ORHAN BIÇAKCIOĞLU
  • ÇARŞIBAŞI: COŞKUN YILMAZ
  • ÇAYKARA: HANEFİ TOK
  • DERNEKPAZARI: MEHMET AŞIK
  • DÜZKÖY: SALİH BAKAL
  • HAYRAT: MEHMET NUHOĞLU
  • KÖPRÜBAŞI: AHMET TEKKE
  • MAÇKA: KORAY KOÇHAN
  • OF: SALİM SALİH SARIALİOĞLU
  • ORTAHİSAR: AHMET METİN GENÇ
  • SÜRMENE: RAHMİ ÜSTÜN
  • ŞALPAZARI: FEHMİ CENGİZ
  • TONYA: OSMAN BEŞEL
  • VAKFIKEBİR: MUHAMMET BALTA
  • YOMRA: İBRAHİM SAĞIROĞLU

Tunceli İlçe Belediye Başkan Adayları

  • ÇEMİŞGEZEK: NECATİ TAYYAR
  • HOZAT: TESLİM DALKIRAN
  • MAZGİRT: SÜLEYMAN CANPOLAT
  • NAZIMİYE: BERTAL ATEŞ
  • OVACIK: HASAN HÜSEYİN DİZİ
  • PERTEK: RECAİ VURAL
  • PÜLÜMÜR: ALİŞAN ASLAN


Yozgat İlçe Belediye Başkan Adayları

  • AKDAĞMADENİ: SUPHİ DAŞTAN
  • AYDINCIK: AHMET KOÇAK
  • BOĞAZLIYAN: HAMDİ ERDAL
  • ÇANDIR: MUSTAFA ERTAN ÖRGÜN
  • ÇAYIRALAN: YASİN ŞAHİNER
  • ÇEKEREK: BEDRETTİN BOZKURT
  • KADIŞEHRİ: DAVUT KARADAVUT
  • SARAYKENT: AHMET ÖÇAL
  • SARIKAYA: ALİ OSMAN ERBİR
  • SORGUN: AHMET ŞİMŞEK
  • ŞEFAATLİ: ZEKİ BOZKURT
  • YENİFAKILI: YALÇIN KARADAVUT
  • YERKÖY: MEHMET AĞAOĞLU

 

 


 alt

KESİNLEŞEN BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

(29 OCAK 2014)

ADIYAMAN

BESNİ-ÇAKIRHÜYÜK: HASAN ÖZDEMİR

BESNİ-KESMETEPE: ORHAN KORKMAZ

BESNİ-KÖSECELİ: MEHMET KURTULMUŞ

BESNİ-SUVARLI: MEHMET KORKMAZ

BESNİ-ŞAMBAYAT: ORHAN MUTLU

ÇELİKHAN-PINARBAŞI: HÜSEYİN BÜYÜKTAŞ

GÖLBAŞI-BALKAR: ORHAN ORHAN

GÖLBAŞI-BELÖREN: MAHMUT TURAN

GÖLBAŞI-HARMANLI: MEHMET IŞIKLAR

KAHTA-AKINCILAR: İSMET ÇETİNKAYA

KAHTA-BÖLÜKYAYLA: RAMAZAN YAVUZ

MERKEZ-KÖMÜR: HALİS GÜLER

MERKEZ-YAYLAKONAK: ABDURRAHMAN ŞAHAN

SİNCİK-İNLİCE: ABUZER YAKAN


AFYONKARAHİSAR

BOLVADİN-DİŞLİ: SÜREYYA GÜVENİR

BOLVADİN-ÖZBURUN: ASIM KIZILASLAN

ÇAY-KARAMIKKARACAÖREN: ÜZEYİR KASAP

ÇAY-PAZARAĞAÇ: ŞEVKİ KARA

ÇOBANLAR-KOCAÖZ: LOKMAN AKIN

DİNAR-HAYDARLI: KADİR ÖCEL

DİNAR-TATARLI: RAMAZAN GÜMÜŞ

EMİRDAĞ-DAVULGA: SALİH GÜNDOĞAN

İHSANİYE-DÖĞER: AHMET ULU

İHSANİYE-GAZLIGÖL: SELAHATTİN KESKİN

İHSANİYE-KAYIHAN: SEYDİ AHMET KAYA

İHSANİYE-YAYLABAĞI: NİYAZİ AKGEDİK

İSCEHİSAR-SEYDİLER: İBRAHİM AKKAYA

MERKEZ-BEYYAZI: MURAT ALTUNKAYA

MERKEZ-BÜYÜKKALECİK: AVNİ EREN

MERKEZ-ÇAYIRBAĞ: YAKUP ÇAM

MERKEZ-ÇIKRIK: SAMİ ÇETİNAKTI

MERKEZ-DEĞİRMENAYVALI: ADEM ÇAVDAR

MERKEZ-ERKMEN: MEMDUH KUŞ

MERKEZ-FETHİBEY: GALİP ÖZÇELİK

MERKEZ-GEBECELER: HÜSEYİN TOĞULLUK

MERKEZ-IŞIKLAR: BALI SİVRİ

MERKEZ-NURİBEY: HAZIM KAYA

MERKEZ-SALAR: CENGİZ TAŞPINAR

MERKEZ-SUSUZ: CENGİZ YILDIZ

MERKEZ-SÜLÜMENLİ: İBRAHİM EROĞUL

MERKEZ-SÜLÜN: İHSAN KESKİN

SANDIKLI-AKHARIM: RAMAZAN ERDURAN

SİNANPAŞA-AHMETPAŞA: OSMAN GEYİK

SİNANPAŞA-AKÖREN: MUSTAFA DUYMUŞ

SİNANPAŞA-DÜZAĞAÇ: MUAMMER IŞIKLI

SİNANPAŞA-KILIÇARSLAN: ARİF YILMAZ

SİNANPAŞA-KIRKA: ZEKERİYA UYGAN

SİNANPAŞA-KÜÇÜKHÜYÜK: VEDAT KOCATÜRK

SİNANPAŞA-SERBAN: ABDURRAHİM AKTOPRAK

SİNANPAŞA-TAŞOLUK: MURAT ÖNER

SİNANPAŞA-TINAZTEPE: ADEM YETİŞKİN

SULTANDAĞI-DEREÇİNE: KADİR GÖÇERİ

SULTANDAĞI-YEŞİLÇİFTLİK: ŞEMSETTİN KOL

ŞUHUT-KARAADİLLİ: AHMET YAMAN


AĞRI

ELEŞKİRT-TAHİR: CEMAL SEFEROĞULLARI

ELEŞKİRT-YAYLADÜZÜ: SELAHATTİN AYSU

ELEŞKİRT-YÜCEKAPI: İLHAMİ ZEYREK

PATNOS-DEDELİ: VEYSİ DURAK


AKSARAY

ESKİL-EŞMEKAYA: TAYFUR BAŞKAN

GÜLAĞAÇ-DEMİRCİ: HÜSEYİN US

GÜLAĞAÇ-GÜLPINAR: NİZAMETTİN UĞUR

GÜLAĞAÇ-SARATLI: TURGAY KUTLU

GÜZELYURT-IHLARA: TURGUT AKAR

GÜZELYURT-SELİME: YILMAZ BÜTEV

MERKEZ-BAĞLIKAYA: KEMAL AYDOĞDU

MERKEZ-HELVADERE: HASAN HÜSEYİN AKYOL

MERKEZ-SAĞLIK: MUSTAFA KEPİL

MERKEZ-SULTANHANI: FAHRİ SOLAK

MERKEZ-TAŞPINAR: İSMAİL YILMAZ

MERKEZ-TOPAKKAYA: YILMAZ AKBULUT

MERKEZ-YENİKENT: MEHMET AKDERE

MERKEZ-YEŞİLOVA: ADNAN BAYRAKTAR

MERKEZ-YEŞİLTEPE: İSMAİL AKPINAR


AMASYA

MERKEZ-ZİYARET: MEHMET UYANIK


ARTVİN

HOPA-KEMALPAŞA: BİROL VANİZOR


BARTIN

MERKEZ-HASANKADI: ZEKİ ERDOĞAN

MERKEZ-KOZCAĞIZ: MUSTAFA KARAMAN

ULUS-ABDİPAŞA: YAŞAR DÖNMEZ

ULUS-KUMLUCA: METİN ÇETİN


BATMAN

BEŞİRİ-İKİKÖPRÜ: ALİ KIYANÇ

GERCÜŞ-KAYAPINAR: ABDULMUTTALİP BADEMCİ

KOZLUK-BEKİRHAN: SERVET KARABULUT

MERKEZ-BALPINAR: HÜSEYİN GEYLANİ

SASON-YÜCEBAĞ: ABDULLAH BİL


BAYBURT

DEMİRÖZÜ-GÖKÇEDERE: NECMETTİN BAKIR

MERKEZ-ARPALI: ŞADİ TERZİ


BİLECİK

BOZÜYÜK-DODURGA: SELİM TUNA

MERKEZ-BAYIRKÖY: MUSTAFA YAMAN

MERKEZ-VEZİRHAN: YUSUF FİDAN


BİNGÖL

MERKEZ-ILICALAR: GIYASETTİN KOÇİHAN

MERKEZ-SANCAK: NUSRET KOÇİN

SOLHAN-ARAKONAK: FERZENDE ZORBA


BİTLİS

ADİLCEVAZ-AYDINLAR: MEHMET ARİF TUSUN

AHLAT-OVAKIŞLA: AHMET BABAHAN

GÜROYMAK-GÖLBAŞI: HİKMET KARDAŞ

GÜROYMAK-GÜNKIRI: ŞEREFEDDİN SENCER

MERKEZ-YOLALAN: NECDET İNAN

MUTKİ-KAVAKBAŞI: AYETULLAH DURGUN


BOLU

MENGEN-GÖKÇESU: VAHİT AYDIN

MERKEZ-KARACASU: İRFAN DENİZLİ

MUDURNU-TAŞKESTİ: SAİM ÇEVİK


BURDUR

BUCAK-KIZILKAYA: CANAN ATASOY

BUCAK-KOCAALİLER: İSMAİL DURMAZ

ÇAVDIR-SÖĞÜT: SALİH YAVUZ


ÇANAKKALE

AYVACIK-KÜÇÜKKUYU: ALİ YUSUF AKSOY

BİGA-GÜMÜŞÇAY: ADNAN PASTIRMACI

BİGA-KARABİGA: HAYRİ ULUTAŞ

ÇAN-TERZİALAN: YÜCEL DOĞAN

EZİNE-GEYİKLİ: MEHMET METİN SALMAN

GELİBOLU-EVREŞE: ALİ KAMİL SOYUAK

GELİBOLU-KAVAKKÖY: SÜLEYMAN IŞIK

LAPSEKİ-ÇARDAK: BASRİ ULAŞ

LAPSEKİ-UMURBEY: SAMİ YAVAŞ

MERKEZ-KEPEZ: İSMAİL YAŞAR OĞUZ

YENİCE-KALKIM: İBRAHİM TAŞKIN


ÇANKIRI

ATKARACALAR-ÇARDAKLI: OSMAN YILMAZ

ÇERKEŞ-SAÇAK: RAMAZAN YARIM

ORTA-YAYLAKENT: KADİR DEDE


ÇORUM

MERKEZ-DÜVENCİ: NECMETTİN YALÇIN

ORTAKÖY-AŞTAVUL: MEHMET ÇELİK


DÜZCE

MERKEZ-BEYKÖY: OSMAN KILIÇ

MERKEZ-BOĞAZİÇİ: İBRAHİM ERCAN


EDİRNE

İPSALA-ESETÇE: CEMAL DENİZ

İPSALA-YENİKARPUZLU: UFUK ATALAY

KEŞAN-BEĞENDİK: NURAN USLU

KEŞAN-YENİMUHACİR: ERCAN ALABAK

MERİÇ-KÜPLÜ: SALİH DERİN

MERİÇ-SUBAŞI: HASAN ÇATALKAYA

UZUNKÖPRÜ-KIRCASALİH: HASAN ALKO


ELAZIĞ

ARICAK-BÜKARDI: HÜSEYİN AÇMAZ

ARICAK-ERİMLİ: RAMAZAN ÇELİKBAĞ

ARICAK-ÜÇOCAK: YILMAZ YEGÜL

KARAKOÇAN-SARICAN: FARUK AYDIN

MERKEZ-AKÇAKİRAZ: SEBHADDİN KAYA

MERKEZ-MOLLAKENDİ: ÖMER KURCAN

MERKEZ-YAZIKONAK: NURETTİN AYDIN

MERKEZ-YURTBAŞI: MUSTAFA ERGİN

PALU-BEYHAN: MAHMUT YAMAN


ERZİNCAN

MERKEZ-AKYAZI: OSMAN ÖZTÜRK

MERKEZ-ÇAĞLAYAN: FAHRİ ÇUBUK

MERKEZ-ÇUKURKUYU: ADNAN DELİKANLIOĞLU

MERKEZ-DEMİRKENT: HAKAN ÖRDEK

MERKEZ-KAVAKYOLU: FİKRET KESKİN

MERKEZ-YALNIZBAĞ: ZEHNİ SÜZEN

MERKEZ-YAYLABAŞI: MUAMMER OĞUZ

MERKEZ-YOĞURTLU: BÜLENT CAMAN

TERCAN-ÇADIRKAYA: BÜLENT TORUN

TERCAN-KARGIN: RAMİZ AYDIN

TERCAN-MERCAN: FEVZİ KOÇOĞLU


GİRESUN

BULANCAK-AYDINDERE: HAYDAR KARAKILIÇ

BULANCAK-KOVANLIK: MEHMET KÜÇÜK

DERELİ-YAVUZKEMAL: ABDULLAH ÖNAL

ESPİYE-SOĞUKPINAR: ÖZCAN ÖZDEMİR

EYNESİL-ÖREN: HABİP USTA

GÖRELE-ÇAVUŞLU: FATİH DUZCU

MERKEZ-DUROĞLU: MURAT KILIÇASLAN

YAĞLIDERE-ÜÇTEPE: HARUN ÖZTÜRK


GÜMÜŞHANE

KELKİT-DEREDOLU: AHMET GENEL

KELKİT-GÜMÜŞGÖZE: ALİ DURMUŞ

KELKİT-ÖBEKTAŞ: MUZAFFER KARTAL

KELKİT-SÖĞÜTLÜ: HASAN TÜRKEL

KELKİT-ÜNLÜPINAR: AZİZ NAS

KÜRTÜN-ÖZKÜRTÜN: AYNUR ZORLUKAYA

MERKEZ-ARZULARKABAKÖY: NECATİ UÇAN

ŞİRAN-YEŞİLBÜK: BAYRAM SARI


HAKKARİ

MERKEZ-DURANKAYA: RESUL KAYA

ŞEMDİNLİ-DERECİK: EKREM ÇETİNKAYA

YÜKSEKOVA-BÜYÜKÇİFTLİK: MUZAFFER TOKTAMIŞ

YÜKSEKOVA-ESENDERE: MUHİTTİN ÖZDOĞAN


IĞDIR

MERKEZ-HALFELİ: REŞAT BAŞKARA

MERKEZ-HOŞHABER: OSMAN TOKA

MERKEZ-MELEKLİ: ALİ VAROL


ISPARTA

EĞİRDİR-SARIİDRİS: MEHMET YILMAZ

GÖNEN-GÜNEYKENT: FAHRETTİN GÖZGÜN

KEÇİBORLU-SENİR: KAZIM ÖNDER VAROL

MERKEZ-KULEÖNÜ: SELAHATTİN KOCABIYIK

MERKEZ-SAVKÖY: MUSTAFA ŞAHİN

SENİRKENT-BÜYÜKKABACA: ALİ İHSAN TEMURÇİN

ŞARKİKARAAĞAÇ-ÇARIKSARAYLAR: ÖZCAN TURHAN

ŞARKİKARAAĞAÇ-ÇİÇEKPINAR: DERVİŞ AÇAR

YALVAÇ-HÜYÜKLÜ: MEHMET GÖRGÜLÜ


KARABÜK

YENİCE-YORTAN: YILMAZ TİRYAKİ


KARAMAN

ERMENEK-GÜNEYYURT: CELİL YAĞIZ

ERMENEK-KAZANCI: EROL KARPUZ

MERKEZ-AKÇAŞEHİR: HAKKI KARADUMAN

MERKEZ-SUDURAĞI: DERVİŞ MEHMET CEYHAN

SARIVELİLER-GÖKTEPE: BAYRAM ŞAHİN


KARS

DİGOR-DAĞPINAR: ÖMER VARGÜN


KIRIKKALE

DELİCE-ÇERİKLİ: NUH ŞAHİN

MERKEZ-HACILAR: MENDUH BAĞRIAÇIK


KIRKLARELİ

BABAESKİ-ALPULLU: ALİ ALKAN

BABAESKİ-BÜYÜKMANDIRA: VEDAT ALPARSLAN

BABAESKİ-KARAHALİL: DİNDAR SEÇEN

DEMİRKÖY-İĞNEADA: HAYRİ SAVAŞ

LÜLEBURGAZ-AHMETBEY: ÜNAL KAYMAZ

LÜLEBURGAZ-BÜYÜKKARIŞTIRAN: EZGİN ÇELİK

LÜLEBURGAZ-EVRENSEKİZ: İBRAHİM ÖZMEN

MERKEZ-İNECE: MURAT ALINTERİM

MERKEZ-KAVAKLI: GÜREL HOŞDEMİR

MERKEZ-ÜSKÜP: HÜSEYİN KASAP

PINARHİSAR-KAYNARCA: HASAN GARİP

VİZE-ÇAKILLI: AHMET SAĞLAM

VİZE-KIYIKÖY: AHMET BORA


KIRŞEHİR

ÇİÇEKDAĞI-KÖSELİ: MEHMET SAĞLAM

KAMAN-KURANCILI: ADEM BIÇAKÇI

MERKEZ-ÖZBAĞ: NAZMİ AY


KÜTAHYA

DOMANİÇ-ÇUKURCA: MEHMET ÖZER

GEDİZ-ESKİGEDİZ: ERCAN ŞİMŞEK

GEDİZ-GÖKLER: MURAT BARDAKÇI

GEDİZ-YENİKENT: RAMAZAN SAĞLAM

MERKEZ-SEYİTÖMER: MEHMET FAHRETTİN EREN

SİMAV-AKDAĞ: YAKUP ORAN

SİMAV-ÇİTGÖL: YUSUF YALÇINÖZ

SİMAV-DEMİRCİ: MEHMET KORKMAZ

SİMAV-GÜNEY: HALİL İBRAHİM İLHAN

SİMAV-NAŞA: KADİR BÜTÜNER

TAVŞANLI-BALIKÖY: RAMAZAN ÖZER

TAVŞANLI-KURUÇAY: ERHAN DEMİRAY

TAVŞANLI-TEPECİK: ADNAN KORKMAZ

TAVŞANLI-TUNÇBİLEK: AGAH AŞKIN


MUŞ

BULANIK-ELMAKAYA: MEHMET EMİN YILDIRIM

BULANIK-ERENTEPE: SÜLEYMAN TANRIVERDİ

BULANIK-RÜSTEMGEDİK: SERACETTİN OKTAR

BULANIK-SARIPINAR: MAŞUK ATAŞ

BULANIK-UZGÖRÜR: NİZAMETTİN BALIKÇI

BULANIK-YONCALI: BEDRETTİN AKDENİZ

HASKÖY-DÜZKIŞLA: NAİM SON

KORKUT-ALTINOVA: MEHMET SUAT ÖZGÜL

MALAZGİRT-KONAKKURAN: EKİN TEKİN

MERKEZ-KARAAĞAÇLI: SUPHİ ÖZBAYRAM

MERKEZ-KIRKÖY: RAHMETULLAH YAKTI

MERKEZ-KIZILAĞAÇ: MEHMET ŞİRİN YILMAZ

MERKEZ-KONUKBEKLER: METİN AĞRUN

MERKEZ-SERİNOVA: ENGİN ATILGAN

MERKEZ-SUNGU: BEDRETTİN ÇETİN

MERKEZ-YAYGIN: ABDULBAKİ ELPE

MERKEZ-YEŞİLOVA: NAZIM BAKIŞ


NEVŞEHİR

ACIGÖL-KARAPINAR: MUSTAFA TİFTİK

ACIGÖL-TATLARIN: FERHAT ADIYAMAN

AVANOS-ÇALIŞ: ALPARSLAN ÖZER

AVANOS-KALABA: MUSTAFA KÖROĞLU

AVANOS-ÖZKONAK: İLKER YÜREKLİ

DERİNKUYU-YAZIHÜYÜK: CENGİZ ÇAVDAR

MERKEZ-ÇAT: KAMİL DURU

MERKEZ-GÖRE: MUSTAFA TOPÇU

MERKEZ-GÖREME: NURİ CİNGİL

MERKEZ-KAVAK: CELAL YİĞİT

MERKEZ-KAYMAKLI: HALİT ELMA

MERKEZ-NAR: ALİ ERDOĞMUŞ

MERKEZ-SULUSARAY: BAYRAM YILMAZ

MERKEZ-UÇHİSAR: OSMAN SÜSLÜ

ÜRGÜP-ORTAHİSAR: ALİ İHSAN ÖZENDİ


NİĞDE

ALTUNHİSAR-KARAKAPI: OSMAN DAYSAL

ALTUNHİSAR-KEÇİKALESİ: LÜTFİ ÖZTÜRK

BOR-BAHÇELİ: ZAFER TOKGÖZ

BOR-ÇUKURKUYU: İLERİ KOÇAK

BOR-KEMERHİSAR: İBRAHİM ÜNAL

ÇİFTLİK-BOZKÖY: MUHARREM GÜN

ÇİFTLİK-DİVARLI: RÜSTEM CULLAZ

MERKEZ-ALAY: HÜSEYİN ŞAHİN

MERKEZ-DEĞİRMENLİ: HASAN HÜSEYİN KAÇGAN

MERKEZ-EDİKLİ: AHMET MUSALLİ

MERKEZ-GÜMÜŞLER: BAYRAM AKDOĞAN

MERKEZ-HACIABDULLAH: AHMET TAKYAN

MERKEZ-KARAATLI: HACI EMİN YILMAZ

MERKEZ-KİLEDERE: SELAMİ YILMAZ

MERKEZ-KONAKLI: FERUDUN BİLGE

MERKEZ-ORHANLI: CELAL YILMAZ

MERKEZ-SAZLICA: SÜLEYMAN GÖRGÜLÜ

MERKEZ-YEŞİLGÖLCÜK: DEDE ER

MERKEZ-YILDIZTEPE: MEHMET ASLAN


OSMANİYE

DÜZİÇİ-ATALAN: NEVZAT SARI

DÜZİÇİ-BÖCEKLİ: HACI AHMET OKUR

DÜZİÇİ-ELLEK: OSMAN YAZAR

DÜZİÇİ-YARBAŞI: MUSTAFA ÖNAL

MERKEZ-CEVDETİYE: AVNİ KÖRÇE

SUMBAS-MEHMETLİ: FATİH SEYİTOĞLU


RİZE

ARDEŞEN-TUNCA: AHMET NACİ AYTEMİZ

ÇAYELİ-BÜYÜKKÖY: MUSTAFA KÜLÜNKOĞLU

ÇAYELİ-MADENLİ: NECİP YAZICI

MERKEZ-ÇAYKENT: HASAN KARA

MERKEZ-KENDİRLİ: ALAATTİN SERDAR

MERKEZ-MURADİYE: MUSA SÜREYYA BALCI


SİİRT

BAYKAN-ATABAĞI: TAYYAR LALE

BAYKAN-ZİYARET: DERVİŞ GÜLMEZ

KURTALAN-KAYABAĞLAR: NAFİ SEVGİLİ

MERKEZ-GÖKÇEBAĞ: EMİN AYDIN

PERVARİ-BEĞENDİK: GÜRGÜN ÖZDEMİR


SİVAS

ALTINYAYLA-DELİİLYAS: MEHMET TEK

GEMEREK-ÇEPNİ: AHMET GÜNEŞ

GEMEREK-SIZIR: CEMAL GÜLCEMAL

MERKEZ-YILDIZ: MAHMUT AKTAŞ

ŞARKIŞLA-CEMEL: HAKVERDİ BULUT

ŞARKIŞLA-GÜRÇAYIR: HAYRİ SOLMAZ

YILDIZELİ-GÜNEYKAYA: MEHMET AKPINAR


ŞIRNAK

GÜÇLÜKONAK-FINDIK: ABDULSELAM İMRE

İDİL-KARALAR: HALEF İNAN

İDİL-SIRTKÖY: MAHMUT AKMAN

MERKEZ-BALVEREN: LOKMAN AYAS

MERKEZ-KASRİK: SADUN ŞANLI

MERKEZ-KUMÇATI: NİMET DEMİR

SİLOPİ-BAŞVERİMLİ: HASAN TATAR

SİLOPİ-ÇALIŞKAN: NADİR TOSUN

SİLOPİ-GÖRÜMLÜ: HASAN ÖZDEMİR

ULUDERE-HİLAL: CEHVER BENEK

ULUDERE-ŞENOBA: SABRİ BABAT

ULUDERE-UZUNGEÇİT: MUSTAFA YILDIZ


TOKAT

ALMUS-ÇEVRELİ: ERCAN GÜRER

ALMUS-KINIK: MURAT ŞAHİN

BAŞÇİFTLİK-HATİPLİ: ADEM TANRIVERDİ

ERBAA-GÖKAL: SALİM ÇINAR

ERBAA-KARAYAKA: MEHMET BAŞAR

ERBAA-TANOBA: ALİ GENÇ

MERKEZ-ÇAMLIBEL: ADEM AKGÜL

MERKEZ-ÇAT: ÖMER PELİT

MERKEZ-EMİRSEYİT: ERTUĞRUL AĞIL

MERKEZ-GÜRYILDIZ: HABİP HAN

NİKSAR-GÖKÇELİ: AYHAN ÖZTÜRK

NİKSAR-GÜRÇEŞME: HALİL KUNDUZ

NİKSAR-SERENLİ: MUSTAFA KENÇ

NİKSAR-YAZICIK: MURAT YAĞMUR

NİKSAR-YOLKONAK: MUSA ATASOY

PAZAR-ÜZÜMÖREN: ÇEŞMİNAZ GÜRASLAN

REŞADİYE-BAYDARLI: İLYAS DEMİR

REŞADİYE-BEREKETLİ: HASAN YÜCEL

REŞADİYE-BOZÇALI: MUSTAFA YILMAZ

REŞADİYE-CİMİTEKKE: HÜSEYİN GÜL

REŞADİYE-HASANŞEYH: RECEP KÜLEKÇİ

TURHAL-ŞENYURT: CAFER ÜNAL ASLAN


TUNCELİ

MAZGİRT-AKPAZAR: ALİ AYDIN


UŞAK

BANAZ-KIZILCASÖĞÜT: ALİ SARUHAN

EŞME-YELEĞEN: HÜSEYİN YANIK

MERKEZ-BÖLME: METİN TOZLU

SİVASLI-PINARBAŞI: YAŞAR COŞKUN

SİVASLI-SELÇİKLER: OSMAN ÇAKAR

SİVASLI-TATAR: ZAFER GÜN


YALOVA

ALTINOVA-KAYTAZDERE: ORHAN KARABULUT

ALTINOVA-SUBAŞI: VOLKAN YILMAZ

ALTINOVA-TAVŞANLI: KADRİ ÇİÇEK

ÇINARCIK-ESENKÖY: ÖZEN KAPTAN

ÇINARCIK-KORU: CİHAN KESER

ÇINARCIK-TEŞVİKİYE: AHMET MEYDAN

ÇİFTLİKKÖY-TAŞKÖPRÜ: ŞABAN ERTAN

MERKEZ-KADIKÖY: MEHMET ŞAHİN


YOZGAT

AKDAĞMADENİ-BELEKÇAHAN: ŞAHİN ARISOY

AKDAĞMADENİ-OLUKÖZÜ: HALİT ACUN

AKDAĞMADENİ-UMUTLU: ALİ TEK

AYDINCIK-BAYDİĞİN: OSMAN USLU

BOĞAZLIYAN-OVAKENT: MENDERES ÖZTÜRK

BOĞAZLIYAN-SIRÇALI: TAMER GÜMÜŞ

BOĞAZLIYAN-UZUNLU: TURAN KOÇ

BOĞAZLIYAN-YAMAÇLI: METİN KOÇAK

BOĞAZLIYAN-YENİPAZAR: CEM ESER

ÇAYIRALAN-KONUKLAR: MUAMMER ÇETİN

ÇEKEREK-ÖZÜKAVAK: MUSTAFA ÇADIRARDIÇ

KADIŞEHRİ-HALIKÖY: ZEKİ ŞİMŞEK

SARAYKENT-DEDEFAKILI: HAYDAR COŞKUN

SARAYKENT-OZAN: MUSTAFA İLERİ

SARIKAYA-KARAYAKUP: NECATİ KARAASLAN

SORGUN-ARAPLI: OSMAN TORUN

SORGUN-BAHADIN: AVNİ ÖLGER

SORGUN-ÇİĞDEMLİ: İSMAİL BİÇER

SORGUN-DOĞANKENT: DOĞAN SUNGUR

SORGUN-EYMİR: ÇETİN MERTOĞLU

SORGUN-YENİYER: OSMAN YILMAZ


ZONGULDAK

ALAPLI-GÜMELİ: ŞİNASİ BİLGEN

ÇAYCUMA-FİLYOS: ÖMER ÜNAL

ÇAYCUMA-KARAPINAR: ERCAN KINANÇ

ÇAYCUMA-NEBİOĞLU: ERTAN AYDOĞAN

ÇAYCUMA-PERŞEMBE: RASİM MİYANYEDİ

ÇAYCUMA-SALTUKOVA: ADİL DÜZLÜ

DEVREK-ÇAYDEĞİRMENİ: SATILMIŞ GEBEŞ

EREĞLİ-GÜLÜÇ: İSMAİL YILMAZ

EREĞLİ-KANDİLLİ: MUSTAFA GÜLDALİ

EREĞLİ-ORMANLI: NAİL ESKİ

GÖKÇEBEY-BAKACAKKADI: SEZGİN ÖZDEMİR

MERKEZ-BEYCUMA: VURAL KUNDAKÇIOĞLU

MERKEZ-ÇATALAĞZI: MEHMET ALİM

MERKEZ-ELVANPAZARCIK: HÜSEYİN UZUN

MERKEZ-GELİK: BURHAN SEZGİN

MERKEZ-KARAMAN: YUSUF ALBOĞA

MERKEZ-MUSLU: CANER BAYDAR

 


 

 alt 

35 İLİN KESİNLEŞEN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (31 OCAK 2014) 

Ak Parti Genel Başkanı Başbakan Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde 35 ilimizin ilçe belediye başkan adayları kesinleşmiş ve 31 Ocak 2014 Cuma günü 23:32'de www.akparti.org.tr' de açıklanmıştır.

Buna göre belediye başkan adayı kesinleşen ilçeler;

ADIYAMAN

BESNİ: EYÜP MEHMET EMRE

ÇELİKHAN: MUSTAFA BULUT

GERGER: ARİF KARATEKİN

GÖLBAŞI: YUSUF ÖZDEMİR

KAHTA: ABDURRAHMAN TOPRAK

SAMSAT: YUSUF FIRAT

SİNCİK: MEHMET BUZ

TUT: RAMAZAN DİNÇ


AFYONKARAHİSAR

BAŞMAKÇI: RAMAZAN BOZBAŞ

BAYAT: ABDULLAH ERTEKİN

BOLVADİN: FATİH KAYACAN

ÇAY: MEVLÜT ÇINAR

ÇOBANLAR: SALİH ALAKA

DAZKIRI: ERTAN DEMİRSOY

DİNAR: YENER YAŞAR EMEKSİZ

EMİRDAĞ: CENGİZ PALA

EVCİLER: ŞEVKİ KARATAŞ

HOCALAR: ALİ ARSLAN

İHSANİYE: LOKMAN EKİCİ

İSCEHİSAR: MUSTAFA ÇİBİK

KIZILÖREN: AHMET PEKŞEN

SANDIKLI: MUSTAFA ÇÖL

SİNANPAŞA: MURAT KARAKOYUN

SULTANDAĞI: METİN KUMCU

ŞUHUT: RECEP BOZKURT


AĞRI

DİYADİN: MEHMET ALİ AĞRI

DOĞUBAYAZIT: HİKMET ŞAHİN

ELEŞKİRT: SEBAHATTİN SARI

HAMUR: CEZMİ ERGÜL

PATNOS: CEM AFŞİN AKBAY

TAŞLIÇAY: İSMAİL TAŞDEMİR

TUTAK: ZÜLFİKAR ÇİFTÇİ


AKSARAY

AĞAÇÖREN: TUNCAY ATAK

ESKİL: NİYAZİ ALÇAY

GÜLAĞAÇ: FARUK TEYMEN

GÜZELYURT: ÜNAL DEMİRCİOĞLU

ORTAKÖY: BEKİR TEKCAN

SARIYAHŞİ: FATİH ÜNSAL


AMASYA

GÖYNÜCEK: KEMAL ŞAHİN

GÜMÜŞHACIKÖY: MUSTAFA SAATÇİ

HAMAMÖZÜ: MEHMET CANIBEK

MERZİFON: MEHMET KADRİ AYDINLI

SULUOVA: FATİH ÜÇOK

TAŞOVA: BAYRAM ÖZTÜRK


ARDAHAN

ÇILDIR: MEHMET FATİH KILINÇ

DAMAL: NEVRİYE DERDİYOK

GÖLE: AKIN İSMAİLOĞLU

HANAK: GÜRHAN KURUKAYA

POSOF: CAHİT ULGAR


ARTVİN

ARDANUÇ: HASAN ASLAN DEMİRCİ

ARHAVİ: COŞKUN HEKİMOĞLU

BORÇKA: ASLAN ATAN

HOPA: NEDİM CİHAN

MURGUL: HASAN ÇAVUŞ

ŞAVŞAT: AHMET SİNAN ÖZTÜRK

YUSUFELİ: EYÜP AYTEKİN


BATMAN

BEŞİRİ: SAİT KARABULUT

GERCÜŞ: ŞEHMUS DİLZAN EKMEN

HASANKEYF: ABDULVAHAP KUSEN

KOZLUK: MEHMET VEYSİ IŞIK

SASON: MUZAFFER ARSLAN


BİLECİK

BOZÜYÜK: FATİH BAKICI

GÖLPAZARI: SEMİH YAVUZ

İNHİSAR: İSMAİL CAMBAZ

OSMANELİ: MÜNÜR ŞAHİN

PAZARYERİ: MUZAFFER YALÇIN

SÖĞÜT: OSMAN YILMAZ

YENİPAZAR: CENGİZ ARIKAN


BOLU

DÖRTDİVAN: HASAN UZUNOĞLU

GEREDE: MUSTAFA ALLAR

GÖYNÜK: KEMAL KAZAN

KIBRISCIK: KEMAL AKTAŞ

MENGEN: RAMAZAN ALBAŞ

MUDURNU: METİN SOYGÜR

SEBEN: SÜLEYMAN ÖZBAĞ

YENİÇAĞA: RECAYİ ÇAĞLAR


BURDUR

AĞLASUN: ALİ ULUSOY

ALTINYAYLA: AHMET SERTTAŞ

BUCAK: SÜLEYMAN MUTLU

ÇAVDIR: MUSTAFA UYSAL

ÇELTİKÇİ: RIZA YANAR

GÖLHİSAR: RAMAZAN CANURAL

KARAMANLI: FATİH SELİMOĞLU

KEMER: DURMUŞ ERDEM

TEFENNİ: ÖMER OKATAN

YEŞİLOVA: YILMAZ GÜRCAN


ÇANKIRI

ATKARACALAR: RİFAT ALTUNTOP

BAYRAMÖREN: RIFAT ADAŞOĞLU

ÇERKEŞ: HASAN SOPACI

ELDİVAN: HÜSEYİN KANTAŞ

ILGAZ: MEHMET ÖZTÜRK

KIZILIRMAK: BAYAR SOYSAL

KORGUN: HALİL ÖZ

KURŞUNLU: ŞAKİR KAYMAK

ORTA: BAYRAM YAVUZ ONAY

ŞABANÖZÜ: ALİ ÇAPÇI

YAPRAKLI: ALİ HASEKİOĞLU


ÇORUM

ALACA: MUHAMMET ESAT EYVAZ

BAYAT: EKREM ÜNLÜ

BOĞAZKALE: OSMAN TANGAZOĞLU

DODURGA: BEKİR KILIÇ

İSKİLİP: RECEP ÇATMA

KARGI: ZEKİ ŞEN

LAÇİN: ERDAL ALTUNTAŞ

MECİTÖZÜ: YAŞAR KABAKÇI

OĞUZLAR: ALİ UYANIK

ORTAKÖY: TANER İSBİR

OSMANCIK: HAMZA KARATAŞ

SUNGURLU: SELAHADDİN UZUNKAYA

UĞURLUDAĞ: KENAN GENÇ


ELAZIĞ

AĞIN: MUSTAFA YENTÜR

ALACAKAYA: ALİ TEKDEMİR

ARICAK: HAMİT TEMİZSOY

BASKİL: İHSAN AKMURAT

KARAKOÇAN: NURETTİN ARSLAN

KEBAN: FETHİYE ATLI

KOVANCILAR: HACI AKPINAR

MADEN: ORHAN YAVUZ

PALU: MEHMET SAİT DAĞOĞLU

SİVRİCE: EBUBEKİR IRMAK


GİRESUN

ALUCRA: ASIM KAYMAKÇI

BULANCAK: RECEP YAKAR

ÇAMOLUK: SAVAŞ AKARÇEŞME

ÇANAKÇI: TUNCAY KASIM

DERELİ: KAZIM ZEKİ ŞENLİKOĞLU

DOĞANKENT: NURETTİN GÜNAY

ESPİYE: MUSTAFA KARADERE

EYNESİL: COŞKUN SOMUNCUOĞLU

GÖRELE: TOLGA ERENER

GÜCE: AYTEKİN GEÇGEL

KEŞAP: MEHMET EMÜR

PİRAZİZ: HAYRİ ÖZDEMİR

ŞEBİNKARAHİSAR: ŞAHİN YILANCI

TİREBOLU: ABDULLAH KARAPIÇAK

YAĞLIDERE: ABDURRAHMAN KIRHASANOĞLU


GÜMÜŞHANE

KELKİT: ÜNAL YILMAZ

KÖSE: ŞERİF AYGÜN

KÜRTÜN: AHMET KANAT

ŞİRAN: YAVUZ ALTIPARMAK

TORUL: NİDAİ KÖROĞLU


ISPARTA

AKSU: ADNAN DEMİR

ATABEY: TEVFİK ATASOY

EĞİRDİR: VELİ GÖK

GELENDOST: MEHMET SEZGİN

GÖNEN: AHMET DOĞAN

KEÇİBORLU: YUSUF MURAT PARLAK

SENİRKENT: İBRAHİM EROL DURMUŞ

SÜTÇÜLER: MUSTAFA ÜSTÜN

ŞARKİKARAAĞAÇ: BAYRAM AYDEMİR

ULUBORLU: MEHMET ÜNVERDİ

YALVAÇ: TEKİN BAYRAM

YENİŞARBADEMLİ: YAŞAR GENÇER


KARAMAN

AYRANCI: SERHAT ERKMEN

BAŞYAYLA: ŞERAFETTİN BULGURCU

ERMENEK: UĞUR SÖZKESEN

KAZIMKARABEKİR: ALİ İHSAN ALANLI

SARIVELİLER: HALİL KULAK


KARS

AKYAKA: BULUT ÖZTÜRK

ARPAÇAY: ERÇETİN ALTAY

DİGOR: NEBİ KERENCİLER

KAĞIZMAN: FESİH ALTAY

SARIKAMIŞ: GÖKSAL TOKSOY

SELİM: COŞKUN ALTUN

SUSUZ: MURAT URAY


KASTAMONU

ABANA: RIDVAN OYAR

AĞLI: SONER DUR

ARAÇ: MUSTAFA AYANOĞLU

AZDAVAY: OSMAN NURİ CİVELEK

BOZKURT: ENGİN CANBAZ

CİDE: NECDET DEMİR

ÇATALZEYTİN: MUSA İHSAN UĞUZ

DADAY: BEKİR SAMİ KAVUŞ

DEVREKANİ: NEŞET KIRIŞTI

DOĞANYURT: AHMET KAYA

HANÖNÜ: SERKAN UÇAR

İHSANGAZİ: ZÜHTÜ DANACI

İNEBOLU: MUSTAFA HUNER ÖZAY

KÜRE: AYHAN SUNA

PINARBAŞI: MEHMET YILMAZ

SEYDİLER: MEHMET ŞAHİN

ŞENPAZAR: CEM ÇINAR

TAŞKÖPRÜ: HÜSEYİN ARSLAN

TOSYA: KAZIM ŞAHİN


KIRIKKALE

BAHŞİLİ: İBRAHİM UYAR

BALIŞEYH: ALİ DEDELİOĞLU

ÇELEBİ: SÜLEYMAN ULUYOL

DELİCE: YÜKSEL YORULMAZ

KARAKEÇİLİ: HÜSEYİN ÖZÇELİK

KESKİN: ESRA AKSOY

SULAKYURT: ALİ ŞAHİN

YAHŞİHAN: AHMET SUNGUR


KIRKLARELİ

BABAESKİ: NACİ YAVAŞ

DEMİRKÖY: KAMER TUNA

KOFÇAZ: NURİ ÇALIŞKAN

LÜLEBURGAZ: MEHMET GÜREL BALKAN

PEHLİVANKÖY: HÜSEYİN AÇIKEL

PINARHİSAR: MEHMET KAPILI

VİZE: AYNUR SERİN


KIRŞEHİR

AKÇAKENT: YILMAZ KILIÇ

AKPINAR: MUSTAFA KARAHAN

BOZTEPE: RAMAZAN AYDIN

ÇİÇEKDAĞI: HASAN HAKANOĞLU

KAMAN: ALPASLAN GÜZEL

MUCUR: ÖMÜR TOKER


KÜTAHYA

ALTINTAŞ: FERİT KARABULUT

ASLANAPA: ASAF AKAR

ÇAVDARHİSAR: HALİL BAŞER

DOMANİÇ: YAKUP YARDIMCI

DUMLUPINAR: DERVİŞ KAVAK

EMET: MUSTAFA KOCA

GEDİZ: MEHMET ALİ SARAOĞLU

HİSARCIK: FATİH ÇALIŞKAN

PAZARLAR: BİLAL DEMİRCİ

SİMAV: SÜLEYMAN ÖZKAN

ŞAPHANE: RAMAZAN YEŞİLDENİZ

TAVŞANLI: MUSTAFA GÜLER


NEVŞEHİR

ACIGÖL: ERCAN ERTAŞ

AVANOS: MUSTAFA KÖRÜKÇÜ

DERİNKUYU: BÜLENT AKSOY

GÜLŞEHİR: MUSTAFA DURSUN

HACIBEKTAŞ: YUSUF KOÇAK

KOZAKLI: ERDOĞAN ÇELİK

ÜRGÜP: FAHRİ YILDIZ


OSMANİYE

BAHÇE: İBRAHİM BAZ

DÜZİÇİ: ÖKKEŞ NAMLI

HASANBEYLİ: MUSTAFA ACAR

KADİRLİ: FATİN RÜŞTÜ ÖZESER

SUMBAS: ZEKİ DEMİROĞLU

TOPRAKKALE: AHMET CAVİT


SİİRT

BAYKAN: FARUK OKULEVİ

ERUH: CEVHER ÇİFTÇİ

KURTALAN: NEVZAT KARAATAY

PERVARİ: TAYYAR ÖZCAN

ŞİRVAN: NECAT CELLEK

TİLLO: MEHMET MESUT MEMDUHOĞLU


SİNOP

AYANCIK: AYHAN ERGÜN

BOYABAT: ŞEFİK ÇAKICI

DİKMEN: MURAT AKÇA

DURAĞAN: AHMET KILIÇASLAN

ERFELEK: RUHİ TURAN

GERZE: HÜSEYİN GÜLERYÜZ

SARAYDÜZÜ: HASAN PEKER

TÜRKELİ: MUSTAFA ÖZCAN


ŞANLIURFA

AKÇAKALE: ABDULHAKİM AYHAN

BİRECİK: MEHMET FARUK PINARBAŞI

BOZOVA: HASAN ARUSOĞLU

CEYLANPINAR: MENDERES ATİLLA

EYYÜBİYE: MEHMET EKİNCİ

HALFETİ: MEHMET ERDOĞAN

HALİLİYE: FEVZİ DEMİRKOL

HARRAN: MEHMET ÖZYAVUZ

HİLVAN: ASLAN ALİ BAYIK

KARAKÖPRÜ: NİHAT ÇİFTÇİ

SİVEREK: RESUL YILMAZ

SURUÇ: İBRAHİM HALİL YILDIZ

VİRANŞEHİR: İBRAHİM GELİN


ŞIRNAK

BEYTÜŞŞEBAP: YAVUZ ATAMAN

CİZRE: CİHAN GÜVEN

GÜÇLÜKONAK: BAHATTİN AKTUĞ

İDİL: MURAT DALMIŞ

SİLOPİ: ABDULKADİR ÖKTEN

ULUDERE: MEHMET PAKSOY


TOKAT

ALMUS: HASAN HÜSEYİN ARIKAN

ARTOVA: A. LÜTFÜ YALÇIN

BAŞÇİFTLİK: MURAT TUNCEL

ERBAA: HÜSEYİN YILDIRIM

NİKSAR: ÖZDİLEK ÖZCAN

PAZAR: ŞERAFETTİN PERVANLAR

REŞADİYE: CEMİL KILIÇ

SULUSARAY: HALİL DEMİRKOL

TURHAL: YILMAZ BEKLER

YEŞİLYURT: KAZIM MİSAFİR

ZİLE: LÜTFİ VİDİNEL


UŞAK

BANAZ: ZAFER ARPACI

EŞME: HACI MUSTAFA ÇETİN

KARAHALLI: ALİ TOPÇU

SİVASLI: MAHİR ÇATALGÖL

ULUBEY: RAGIP BAYRAKTAR


VAN

BAHÇESARAY: MUHAMMED AFFAN ORHAN

BAŞKALE: CÜNEYT KARABIYIK

ÇALDIRAN: FERMAN YILDIRIM

ÇATAK: EMİN BABÜR

EDREMİT: İBRAHİM KOÇ

ERCİŞ: ABDULAHAT ARVAS

GEVAŞ: SİNAN HAKAN

GÜRPINAR: HAYRULLAH TANIŞ

İPEKYOLU: ABDULMENAF KEYİFLİ

MURADİYE: İBRAHİM VANLI

ÖZALP: NEDİM AKANÖZ

SARAY: MEHMET ŞERİF ÇEVİK

TUŞBA: FEVZİ ÖZGÖKÇE


YALOVA

ALTINOVA: METİN ORAL

ARMUTLU: MEHMET BİRKAN

ÇINARCIK: MURAT ERDOĞAN

ÇİFTLİKKÖY: ALİ MURAT SİLPAGAR

TERMAL: İSMAİL ATİK


ZONGULDAK

ALAPLI: NEVZAT ÇİMENOĞLU

ÇAYCUMA: MİTHAT GÜLŞEN

DEVREK: MUSTAFA SEMERCİ

EREĞLİ: HÜSEYİN UYSAL

GÖKÇEBEY: VEDAT ÖZTÜRK

KİLİMLİ: SEÇKİN ÖZDEMİR

KOZLU: ERTAN ŞAHİN

Facebook'ta Paylaş

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile


Giriş Yap

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün4877
mod_vvisit_counterDün5403
mod_vvisit_counterBu Hafta10280
mod_vvisit_counterBu Ay10280
mod_vvisit_counterToplam6305241

Şu anda 50 ziyaretçi online.

Anket

Hükümetin terörle mücadele politikasını destekliyor musunuz?

Niksar Hava Durumu

Niksar