21 Ocak 2019, Pazartesi
   
Yazı Boyutu

Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandılar

umre akit 2015 2

Kutsal Topraklara Dualarla Uğurlandılar

Niksar’da Akit Turizm ile kutsal topraklara gidecek vatandaşlar için uğurlama programı düzenlendi. Belediye Başkanı Özdilek Özcan Umre’ye giden vatandaşları uğurlayarak dua istedi.

Cumhuriyet meydanı Çilhane Camii önünde düzenlenen uğurlama programıyla Niksar’dan 31 kişi kutsal topraklara uğurlandı.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Umre vazifesini yerine getirecek olan vatandaşlarımızı tek tek helalleşerek dua istedi.

Firma yetkilisi Hüsamettin Konuk, “Umre kafilemizi kutsal topraklara yolcu ediyoruz. Kafilemiz önce Medine’yi Münevvere, daha sonra Mekke’yi Mutahhara’ya geçecek. Allah hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip eylesin. İbadet ve dualarını şimdiden kabul etsin” dedi.

İlahiler ve duaların ardından aileleri ve sevdikleriyle vedalaşan umreye giden vatandaşlar sevdiklerinin gözyaşlarıyla kutsal yolculuğa uğurlandı. Danişmend Turizm ile kutsal topraklara gidenlerin isimleri şu şekilde; “Nuri Yılmaz, Saliha Yılmaz, Serpil Aydın, Şerife Dirim, Emine Tepebaşı, Suniye Keklik, İsmail Kutluhan, Müşerref Kutluhan, Salih Ergüden, Nevriye Ergüden, Zenure Ergüden, Sultan Özkan, Hamide Yüzgeç, Aynur Söğüt, Nazmiye Başkan, Gülden Gümüş, Abdullah Balcı, Esma Balcı, Emine Ulutal, Salih Ulutaş, Ayşe Şuvak, Nuriye Bayrak, Bahar Kömükcü, Sebahattin Kelkit, Neriman Kelkit, Ahmet Balcı, Emine Balcı, Hilmi Sobacı, Suna Sobacı, Nesibe Demirbaş ve Fatma Yıldız

umre akit 2015 1

umre akit 2015

umre akit 2015 2

 

Facebook'ta Paylaş

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Son Mesajlar

 • Görüntülenecek mesaj yok
 • niksar 360

  Mekke Canlı Yayın

  forum

  Albümden Resimler

  
  DOGAY 2013 Hüseyingazi Köyü
  DOGAY 2013 Hüseyingazi...

  Giriş Yap

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün55
  mod_vvisit_counterDün1603
  mod_vvisit_counterBu Hafta1658
  mod_vvisit_counterBu Ay33132
  mod_vvisit_counterToplam16836921

  Şu anda 31 ziyaretçi online.
  Facebook Sayfamız

  Niksar Hava Durumu

  Niksar  

  Facebook Sayfamız