21 Ocak 2019, Pazartesi
   
Yazı Boyutu

Niksarlılar İzmir'de Buluştular

izmir niksarlilar

İzmir Niksarlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği “Yılsonu kahvaltısı ve Nüfus Bilgilendirme toplantısı”nda İzmir ve çevre ilçelerde yaşayan Niksarlılar buluşarak özlem giderdi.

Dernek başkanı Turan Özmet’in davetlisi olarak toplantıya katılan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksarlı hemşehrilerini selamlama konuşmasının ardından Niksar dışında yaşayan Niksarlıların nüfus kayıtlarının çok kısa bir süreliğine Niksar’da görünmesinin Niksar’a katacağı değer ve önem hakkında bilgilendirici açıklama yaptı.

İstanbul Niksarlılar Eğitim, Geliştirme ve Dayanışma Derneği Başkanı Şafak Gümen, Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi İşadamı Adem Şahin, Zile Belediyesi Kültür Müdürü Necmettin Eryılmaz, Niksar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Celal Şahin, Niksar belediyesi yetkilileri ve İzmir’de yaşayan Niksarlıların hazır bulundukları kahvaltıda Niksarlı Eğitimci Yazar Hami Karslı’nın kısa süre önce yayımlanan kitabı “Niksar’da İz Bırakanlar” katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

İzmir, Pasaport İskelesi, Kahve Diyarı’nda saat:10.00’da başlayan toplantı uzun sohbetlerin ve anı fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

Facebook'ta Paylaş

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Facebook Sayfamız

Son Mesajlar

 • Görüntülenecek mesaj yok
 • niksar 360

  Mekke Canlı Yayın

  forum

  Albümden Resimler

  
  Cinahmet Yaylası Ekmek Fırını
  Cinahmet Yaylası Ekmek...

  Giriş Yap

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün1553
  mod_vvisit_counterDün1698
  mod_vvisit_counterBu Hafta1553
  mod_vvisit_counterBu Ay33027
  mod_vvisit_counterToplam16836816

  Şu anda 40 ziyaretçi online.
  Facebook Sayfamız

  Niksar Hava Durumu

  Niksar  

  Facebook Sayfamız