21 Ocak 2019, Pazartesi
   
Yazı Boyutu

www.niksarhuseyingazi.com Devam Ediyor....

0 sondakika
 
10 yıl önce kurup, tüm zorluklara rağmen bu günlere getirdiğim, www.niksarhuseyingazi.com  sitemizi bugüne kadar takip eden, ziyaretleri ve yorumlarıyla destekleyen tüm hemşehrileimize, Niksarlı ve Tisli dostlarımıza teşekkür ediyorum.
 
Türkiye’de birçok belediyenin dahi internet sitesi yokken Hüseyingazi Köyü'ne böyle bir site kazandırarak bu günlere kadar getirdik. Ancak; işlerimin yoğunluğundan, yıllardır köyden ayrı olmam nedeniyle sitemizi güncellemekte zorlandığımdan, sosyal medyanın özellikle Facebook'un yaygınlaşmasından internet sitelerine olan ilginin azalmasından dolayı kapatma kararı aldığım sitemizi bugün itibarıyla köyümüzden Cihat AKÇA'ya devrediyorum. Bayrağı bizlerden teslim alan Cihat Akça kardeşime çıktığı bu zorlu yolda kolaylıklar diliyorum.
Tüm köylülerimizin ve Niksarlı hemşehrilerimizin Cihat kardeşimizi yalnız bırakmamasını temenni ediyor, her daim yanında olacağımı belirtmek istiyorum.


Bahattin Akça

Niksar Hüseyingazi Köyü 
İnternet Sitesi Kurucusu

Facebook'ta Paylaş

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Facebook Sayfamız

Giriş Yap

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün1560
mod_vvisit_counterDün1698
mod_vvisit_counterBu Hafta1560
mod_vvisit_counterBu Ay33034
mod_vvisit_counterToplam16836823

Şu anda 46 ziyaretçi online.
Facebook Sayfamız

Niksar Hava Durumu

Niksar  

Facebook Sayfamız